dv-ws-1.3-convert-14

VAND is a branding consulting based in Tehran. It conduct branding projects from strategy to design. “Simplicity” is the most significant characteristic of its strategies and designs.

VAND مشاور برندینگ در تهران است. پروژه‌های برندینگ را از فاز استراتژی تا دیزاین را پیش می‌برد. «سادگی» مهم‌ترین ویژگی استراتژی و دیزاین‌هایش است. در کنار پروژه‌هایش، کارهای علمی و تئوریک را هم دنبال می‌کند.

photo_2018-06-09_10-17-30

 تورج وند

پروژه‌های برندینگی چون رایتل، بانک آینده، بانک سرمایه، بیمه سینا، هواپیمایی اروان، سیو، صحت، آسیاتک، علی‌بابا، پارس خودرو را پیش برده و برنده‌ی جایزه‌های A’design Award ایتالیا، International Design Award امریکا در سال ۲۰۱7، جایزه دوسالانه گرافیک ایران و جایزه Graphis امریکا در سال ۲۰۱۸ شد.

 

در کنفرانس‌ها و همایش‌های اقتصادی و رویدادهایی چون TEDx سخنرانی کرده و در روزنامه‌های شرق،  جامعه، اعتماد، همشهری و شهروند ستون‌نویس بوده. روزنامه‌‌هایGuardian ، Euro News، Al Arabia, Deutsche Welle و بسیاری از خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های ایرانی پروژه‌های اکتیویستی او را انعکاس داده‌اند. کمپین‌ اعتراض به تحریم دارو، پروژه ۲۰۰۰ قایق‌ سفید در ترکیه و اعتراض‌‌های او به سفارت ایتالیا در جریان صدور ویزا از جمله‌ی آن‌هاست.

تورج وند یکی از هجده پارتنر Cato Brand Partners است. این کمپانی، بزرگ‌ترین کمپانی برندینگ در نیم‌کره جنوبی جهان است و دفترهایی در چهار قاره جهان دارد.

تورج وند سال ۹۵ با Rob Janoff دیزاینر اپل شروع به همکاری کرد. پروژه ری‌برندینگ بیمه سینا اولین پروژه‌ی رونمایی شده‌ی این همکاری در ایران بود. این دو همکاری‌های دیگری، خارج از ایران هم پیش می‌برند.

همراهان پیشین دیزاین‌وند

فرزانه رزاقی
دانیال یاوری
نیما مهرپویا
غزال باباجانی
علی جمالی
نیلوفر شریفی